07.Nov.2022

“VIANOČNÉ ŽELANIE“

Srdečne Vás pozývame na 4. ročník dobročinnej akcie s názvom “VIANOČNÉ ŽELANIE“

Ako sa zapojiť:

1. Kde nájdem zoznam darčekov
Kliknite na zdieľaný odkaz a vyberte si, kto bude mať vďaka Vám splnené VIANOČNÉ ŽELANIE.

2. Ako vybrať darček
Označte v tabuľke miesto odberu, kam vybraný darček prinesiete.
Darček, pri ktorom je už označené miesto odberu znamená, že už je OBSADENÝ iným darcom. V takom prípade si, prosím, vyberte darček, ktorý je ešte voľný (čiže riadok je zelený; obsadené darčeky - riadky sú vyfarbené na červeno).

3. Darček môže byť zabalený
Darček môžete pekne zabaliť (ušetríte tak prácu našim vianočným škriatkom) a môžete pridať aj milý osobný odkaz pre obdarovaného.

4. Označiť ďarček (dôležité)
Na darček je potrebné NAPÍSAŤ ČÍSLO DARČEKA, ktoré je pridelené Vami vybranému prijímateľovi (stĺpec A v excel-i), napr. „darček č. 67 JOŽKO“.

5. Ako darček doručiť
Auto, ktoré bude zbierať darčeky a vianoční pomocníci budú označení a ľahko rozpoznateľní na odberných miestach počas určeného času.

6. Nemám čas na nákup
V prípade, že by ste sa chceli zapojiť, ale nemáte možnosť kúpiť a priniesť darček osobne, môžete využiť služby vianočných pomocníkov, ktorí kúpia a zabalia darček namiesto Vás. Pre takéto situácie bol zriadený účet: SK02 1100 0000 0080 1634 8091 Ako variabilný symbol, prosím, uveďte číslo Vami vybraného darčeka.

 

Darčeky pre CSS Zákamenné môžte priniesť priamo obdarovanému na pracoviská v Zákamennom, v Oravskej Lesnej alebo v Zubrohlave počas týždňa 5. - 9. decembra v čase od 09:00 do 15:00 hod. alebo na odberné miesta v určenom čase

 

📍 Viac informácií na: http://vianocnezelanie.sk/